Starjet Challange AJ 92-16 B - traktorová kosačka

Starjet Challange AJ 92-16 B - traktorová kosačka

Cena

2 990,00 € s DPH

Cena bez DPH: 2 491,67 €

  • Nedostupný

Popis

Challenge - dlho očakávaný traktor na slovenskom trhu. Jeho hlavnou prednosťou je robustná konštrukcia celého stroja, ktorá zodpovedá u konkurencie veľakrát aj dvojnásobnej cene. Ďalšie prednosti sú malý polomer zatáčania, ktorý sa výborne hodí aj na členitejšie pozemky, disponuje najväčším zberným košom vo svojej triede o objeme 300l, má revolučný dynamický rám, ktorý skvele kopíruje nerovnosti koseného pozemku a tým prenáša iba minimum vibrácií na obsluhu a minimalizuje potrebu použitia uzávierky diferenciálu, robustná predná náprava z tvárnej liatiny, profesionálne ložiská nábojov predných kolies aj všetkých vodiacich remeníc, riadiace tyče a všetky čapy s nastaviteľnými guľovými čapmi, nastaviteľné vôle na hrebeňovom riadení, bez problému dostupné a preukázateľne najlacnejšie náhradné diely na trhu.
Challenge je vybavený dvojvalcovým motorom INTEK V2 - 16 HP. Za zmienku stojí ešte fakt, že pojazdová rýchlosť Challenge je až 12 km / hod. Odporúčame ho používať pre kosenie plôch do cca 8.000 m² o maximálnom sklone 10 °. Mokrá alebo prerastená tráva nie je pre Challenge žiadny problém. Je výborným celoročným pomocníkom na záhrade, chalupe či u obytného domu. Nielen že kosí, ale je možné pripojiť sklopný vozík, deflektor na mulčovanie, rozmetadlo, snehovú radlicu o zábere 120 cm ...... Na jeseň možno využiť Challenge na zber lístia. Z tohto dôvodu je stroj možné celoročne využívať.

Parametre:

 

Hmotnosť

232 kg
motor značka

Briggs-Stratton Intek

výkon motora (max.) HP(PS)

16,0

počet valcov

2

záber (cm)

92

výška kosenia (mm) od - do

30-90

rezný nástroj

2- nožové žacie

predné kolesá

15″

zadné kolesá

18″

objem koša (litrov)

300

výbava

elektromagnetická spojka kosenia, guľové čapy, LED svetlá, liatinová náprava, mechanické vysýpanie koša, motohodiny, signalizácia naplnenia koša